Seznam podporovatelů

Přivítáme, pokud se formálně stanete individuálním spolusignatářem, podporovatelem nevládní organizace nebo individuálním podporovatelem Všeobecné deklarace. Tím formálně podpoříte tento jedinečný dokument a jeho ušlechtilé poslání. Váš hlas se připojí k rostoucí soudržné mezinárodní síti společensky uvědomělých jednotlivců, jejichž posláním je ukončit zločiny nucených odběrů orgánů v Číně.

Prvotní spolusignatáři

Tím, že se stanete spolusignatářem, formálně podpoříte UDCPFOH a souhlasíte s tím, že se připojíte k rostoucímu seznamu mezinárodních hodnostářů, kteří deklaraci podepsali.

Podporovatelé z řad nevládních organizací

Tím, že se stanete nevládní organizací podporující nájemníky uvedené v UDCPFOH, souhlasíte s tím, že jménem své organizace vyjádříte jasné odsouzení zločinů nucených odběrů orgánů.

Individuální podporovatelé

Přivítáme, pokud se stanete individuálním podporovatelem Všeobecné deklarace, což zajistí, že vaše jméno bude přidáno na mezinárodní seznam podporovatelů.

* Prohlášení o ochraně osobních údajů: Iniciátoři UDCPFOH nebudou sdílet ani prodávat vaše osobní údaje žádné třetí straně.

* You have to agree to the terms & conditions *【firstname】requied *【lastname】requied *【email】requied *invalid email format *【I am supporting as】requied *【profession】requied *【country】requied